Haanen Georg Gillis van (Utrecht 1807 - 1879 Bilsen)
Plachetnice za úplňku, signováno vpravo dole G. G. v Haanen, olej/dřevo, 12 x 21 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |